







4 650 ₴
Стіл Честер обідній розкладний.
Колір ДСП стільниці\ вставки - Дуб аппалачі; колір ніг-чорний.
Розмір: 120 (+39) х75х75см (Д\Ш\В).
Матеріал: ЛДСП Swiss Krono; ноги-дерево.
Розкладка: вставка 39см
Варіанти кольору:
Урбан лайт – Білий,
Дуб аппалачі-Білий,
Дуб Аппалачі- Чорний,
Шовковий камінь - Білий,
Шовковий камінь - Чорний,
Бетонний камінь-Білий,
Бетонний камінь - Сірий,
Бетонний камінь - Чорний,
Вугільний камінь – Чорний.
Перед оформленням замовлення уточнюйте наявність товару.
Малюнок(структура деревини) може бути розташований вздовж і впоперек (без можливості обрати).

Як оформити замовлення?
1. Зв'язатися з менеджером за телефоном, вказаним на сайті.
2. Надіслати повідомлення на e-mail, вказуючи інформацію: товар, що зацікавив, і контактний номер телефону для зв'язку.
3. Замовити послугу зворотного дзвінка ("Перезвоніть мені") та менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення деталей замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Овальний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Аппалачі, Аппалачі |
| Колір | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | кухонний стіл |
| Тип кухонного столу | розсувний, розкладний, стіл розсувний |
| Колір каркасу | Білий, Чорний |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 750 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1590 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Царговий пояс столу | ламінована ДСП (ЛДСП) |