


Відправка з 15 квітня 20265 700 ₴
Terrazzo круглий журнальний столик Білий.
Діаметр 50 см, товщина стільниці 30-32 мм;висота основи 45см; висота стола 48см.
Матеріал: стільниця виготовлена з литого бетону. Стільниці у процесі виготовлення відполіровані; відшліфовані та лакуються. На прохання замовника поверхня може бути глянсовою або матовою. Основа - метал (товщина труби - 16х16; товщина стінки 3 мм; порошкова фарба; матова поверхня).
Модель представлена в таких варіантах кольору: Білий, Персик, Чорний
Відправка здійснюється НП після передплати. Столики виготовляються під замовлення , термін виконання до 2 тижнів.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | кругла |
| Тип опор | 1 опора |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Діаметр | 50 см |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | штучний камінь |
| Каркас, ніжки | метал |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 500 мм |
| Глибина столика | 500 мм |
| Вага столика | 20 кг |
| Товщина стільниці | 30 мм |