




4 850 ₴
Стіл Честер обідній розкладний.
Колір ДСП стільниці\вкладки - Бетонний камінь; ноги\крайка- білі.
Розмір : 120(+39)х75х75см (Д\Ш\В).
Матеріал: ЛДСП Kronospan; ноги- дерево.
Розкладка: вставка 39см
Варіанти кольору:
Урбан лайт – Білий,
Дуб аппалачі-Білий,
Дуб Аппалачі-Венге,
Шовковий камінь - Білий,
Шовковий камінь - Венге,
Бетонний камінь-Білий,
Бетонний камінь - Сірий,
Вугільний камінь – Венге.
Перед оформленням замовлення уточнюйте наявність товару.


Як оформити замовлення?
1. Зв'язатися з менеджером за номером телефону, що вказаний на сайті.
2. Надіслати повідомлення на e-mail , вказуючи інформацію : товар, який зацікавив, та контактний номер телефону для зв'язку.
3. Замовити послугу зворотного дзвінка ( "Передзвоніть мені") і менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення деталей замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір | Світло-сірий |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розсувний, розкладний, стіл розсувний |
| Колір (відтінок) меблів | Белый + Серый |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 750 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1590 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Царговий пояс столу | ламінована ДСП (ЛДСП) |