






8 900 ₴
Фішер стіл обідній розкладний дерев'яний зі склом.
Колір комбінований венге - білий, скло Lacobel біле.
Розмір: 110 (+40) * 70 * 78,5 см (Д\Ш \ В), розкладений 150 * 70 * 78,5 см.
Матеріал: стільниця - МДФ, скло Lacobel; ноги – масив дерева.
Розкладка – вставка 40см ("метелик"), розкладка без скла, колір венге.

Як оформити замовлення?
1. Зв'язатися з менеджером за номером телефону, вказаним на сайті.
2. Надіслати повідомлення на e-mail, вказавши інформацію: товар, який цікавить, та контактний номер телефону для зв'язку.
3. Замовити послугу зворотного дзвінка ("Перезвоніть мені") і менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення деталей замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Венге |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | кухонний стіл |
| Тип кухонного столу | розсувний, розкладний, стіл розсувний |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1100 мм |
| Ширина столу | 700 мм |
| Висота столу | 785 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1500 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1100 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ шпонований, скло |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Основні атрибути | |
| Форма | Прямокутна |
| Кількість опор | 4 (шт.) |