-1%








3 500 ₴
3 460 ₴
Стіл для кухні Прага Дуб аппалачі - білий.
Компактний і практичний кухонний стіл.
В результаті розкладки стільниця збільшується в 2 рази.
Колір : ноги, кромка -білий; стільниця , царговий пояс - Дуб аппалачі.
Розмір в складеному стані : 90 х 60 х 75см (Д\Ш\В).
Розмір в розкладеному стані: 90 х 120см.
Матеріал: стільниця і царговий пояс– ЛДСП 16мм ;
кромка стільниці – ПВХ 2мм;
кромка царгового пояса – ПВХ 0,5мм;
ніжки – масив дерева (береза), покриття масловіск.
Варіанти кольору ніг: венге, білий.
Варіанти кольору ЛДСП: білий, сонома, дуб шервуд, аляска, урбан лайт, венге,
трюфель, клондайк, кантрі, біле дерево, дракар....


Як оформити замовлення?
1. Зв'язатися з менеджером за номером телефону, що вказаний на сайті.
2. Надіслати повідомлення на e-mail , вказуючи інформацію : товар, який зацікавив, та контактний номер телефону для зв'язку.
3. Замовити послугу зворотного дзвінка ( "Передзвоніть мені") і менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення деталей замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Аппалачі, Коричневий, Дуб аппалачі + білий, Аппалачі |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | кухонний стіл |
| Тип кухонного столу | розсувний, стіл-трансформер, розкладний, стіл розсувний |
| Колір каркасу | Венге, Білий, Чорний |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 900 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1200 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 900 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Царговий пояс столу | ламінована ДСП (ЛДСП) |