






6 500 ₴
Стіл Марсель обідній розкладний.
Ноги – колір білий (матеріал – дерево).
Стільниця - колір Дуб Аппалачі.
Розмір столу: 90(+35+35)*60*77см (Д\Ш\В).
Розкладка: 2 вставки по 35см із торців столу.
Стіл пакується в 2 коробки (стіл та окремо ноги).
Табурети.
Каркас – колір білий (матеріал – дерево).
Сидіння - колір Дуб Аппалачі.
Розмір: 330х330х440 мм (Д/Г/В).
Стіл представлений також у розмірах: 90(+35+35)*70*77см та 110(+35+35)*75*77см.
Вартість комплекту залежить від розміру столу та кількості табуретів.
Табурети відвантажуються кратно 2. Табурети упаковуються в розібраному вигляді по 2 шт. в упаковці.
Колір меблів на фото може відрізнятися від оригіналу через особливості передачі кольору монітора та інших причин.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість персон | 2 |
| Стіл обідній | 1 шт. |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Розкладна стільниця | Так |
| Табурет | 2 шт. |
| Варіант сидіння | Жорстке |
| Упаковка стільця/крісла/табурета | У розібраному вигляді |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори столу | натуральне дерево |
| Царговий пояс столу | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Ніжки табурета | натуральне дерево |
| Сидіння | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 900 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Висота столу | 770 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1600 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 900 мм |
| Габаритні розміри табурета | |
| Ширина табурета | 330 мм |
| Глибина табурета | 330 мм |
| Висота сидіння табурета | 440 мм |