



5 100 ₴
Ліжко односпальне Новіта горіх.
Розмір спального місця: 90*200см
Розмір ліжка: 100*210*72см (висота узголів'я -72см)
Матеріал: масив дерева вільха.
Ламелі -16шт.
Ліжко представлене в одному розмірі: односпальне - 200*90см
Ліжко НЕ комплектується матрацом!
Характеристики та комплектація можуть бути змінені виробником.
Колір виробу може відрізнятися через налаштування монітора.

Як оформити замовлення?
1. Зв'язатися з менеджером за номером телефону, що вказаний на сайті.
2. Надіслати повідомлення на e-mail , вказуючи інформацію : товар, який зацікавив, та контактний номер телефону для зв'язку.
3. Замовити послугу зворотного дзвінка ( "Передзвоніть мені") і менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення деталей замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | односпальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Колір | Горіх |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 90х200 |
| Основа | Ламелі |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 90 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 210 см |
| Ширина ліжка | 100 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 72 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | натуральне дерево |
| Узголів'я ліжка | натуральне дерево |
| Ізніжжя ліжка | натуральне дерево |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Так |