









Відправка з 15 квітня 20264 250 ₴
Колір царгового пояса венге .
Розмір : 900*600*750мм(Д\Ш\В)
Матеріал: стільниця - скло фотодрук 10мм; царговий пояс – ЛДСП 16 мм; ноги - метал.
Варіанти: Даллас зі склом 06-156, Даллас зі склом 04-123.


Як оформити замовлення?
1. Зв'язатися з менеджером з номером телефону, вказаним на сайті.
2. Залишити Ваше замовлення через кошик сайту або надіслати повідомлення на e-mail.
3. Замовити послугу зворотного дзвінка ( "Передзвоніть мені") і менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення
деталей замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Форма стільниці столу | прямокутна |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 900 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | метал |
| Царговий пояс столу | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Столениця | Скло з малюнком |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці кухонного стола | False |