






4 720 ₴
Стіл-трансформер обідній Слайдер Білий ДСП Біле.
Розмір в складеному стані : 815 (+815)*670*760мм (Д\Ш\В).
Розмір в розкладеному стані: 1630*670*760мм (Д\Ш\В).
Матеріал: каркас и ноги - масив дерева; стільниця ДСП біле гладке.
Колір каркаса : білий
Можливі вариінти кольору каркасу : венге , горіх, білий, сірий.
Варіанти кольору ЛДСП: шервуд; аляска; клондайк; урбан лайт; кантрі;
під замовлення: біле дерево; білий; трюфель; дракар.

Завдяки своїй компактності, столи-трансформери виключають необхідність звільняти додатковий простір у приміщенні для стаціонарного столу. У розкладеному стані стіл є міцною і стійкою конструкцією.
Як оформити замовлення?
1. Зв'язатися з менеджером за номером телефону, що вказаний на сайті.
2. Надіслати повідомлення на e-mail , вказуючи інформацію : товар, який зацікавив, та контактний номер телефону для зв'язку.
3. Замовити послугу зворотного дзвінка ( "Передзвоніть мені") і менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення деталей замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | кухонний стіл |
| Тип кухонного столу | розсувний, розкладний, стіл розсувний |
| Колір каркасу | Білий |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 815 мм |
| Ширина столу | 670 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1630 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 815 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |