-1%








5 600 ₴
5 520 ₴
Стіл Карло обідній розкладний.
Колір Білий/ Бетонний камінь
Розмір: 140(+40)×80х78,5см(Д\Ш\В); складений: 140×80х78,5см ; розкладений:180×80х78,5см
Розкладка: вставка 40см
Матеріал ЛДСП 18мм ; металеві напрямні.
Варіанти кольору: Білий/ Вугільний камінь; Білий/ Бетонний камінь

Як оформити замовлення?
1. Зв'язатися з менеджером за номером телефону, що вказаний на сайті.
2. Надіслати повідомлення на e-mail , вказуючи інформацію : товар, який зацікавив, та контактний номер телефону для зв'язку.
3. Замовити послугу зворотного дзвінка ( "Передзвоніть мені") і менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення деталей замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Сірий |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | розсувний, розкладний |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1400 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Висота столу | 785 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1800 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1400 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Царговий пояс столу | ламінована ДСП (ЛДСП) |