








5 950 ₴
Колір ніг білий . Стільниця ЛДСП - Білий + Скло.
Розмір : 110(+35+35)х75*77см (Д\Ш\В).
Матеріал: ноги - масив дерева ; стільниця - ЛДСП ; скло Lacobel ультрабіле.
Розкладка: 2 вставки по 35см з торців столу.
Стіл представлений в двох розмірах: 90(+35+35)*70*77см і 110(+35+35)*75*77см.
Варіанти кольору ЛДСП: шервуд; аляска; клондайк; урбан лайт; кантрі, ультрабілий,
ясень світлий, біле дерево, дракар, сонома, трюфель...
Варіанти кольору ніг: горіх, венге, білий, сірий.
Варіанти кольору скла: чорний, ультрабілий, латте, бежевий.


Як оформити замовлення?
1. Зв'язатися з менеджером за номером телефону, що вказаний на сайті.
2. Надіслати повідомлення на e-mail , вказуючи інформацію : товар, який зацікавив, та контактний номер телефону для зв'язку.
3. Замовити послугу зворотного дзвінка ( "Передзвоніть мені") і менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення деталей замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип кухонного столу | розсувний, розкладний |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП), скло |
| Каркас, ніжки | масив дерева |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1100 мм |
| Ширина столу | 750 мм |
| Висота столу | 770 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1800 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма стільниці столу | прямокутна |
| Висота кухонного стола | False |
| Розмір стільниці кухонного стола | True |