









8 500 ₴
Колір горіх.
Розмір :120(+40)*80*77 см (Д\Ш\В).
Матеріал: стільниця – МДФ, шпон дуба;нога – масив дерева.
Розкладка – книжка, металеві напрямні.
Варіанти кольору: горіх, білий, ваніль(RAL1013);
бежевий(RAL1015), венге; сірий - під замовлення.
Можна укомплектувати стільцями.

Як оформити замовлення?
1. Зв'язатися з менеджером за номером телефону, що вказаний на сайті.
2. Надіслати повідомлення на e-mail , вказуючи інформацію : товар, який зацікавив, та контактний номер телефону для зв'язку.
3. Замовити послугу зворотного дзвінка ( "Передзвоніть мені") і менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення деталей замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір | Різні кольори |
| Форма столу | Овальний |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 770 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1200 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1600 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |