









5 220 ₴
Розмір в складеному стані : 1000(+1000)*820*760мм (Д\Ш\В).
Розмір в розкладеному стані: 2000*820*760мм (Д\Ш\В).
Матеріал: каркас та ноги - масив дерева; стільниця - ДСП ламіноване.
Колір каркаса : чорний
Можливі варіанти кольору каркасу : чорний , горіх темний, білий.
Варіанти кольору ЛДСП: шервуд, аляска, клондайк, урбан лайт, кантрі, дракар, біле дерево, трюфель...



Особливістю столу є механізм трансформації, завдяки якому без особливих зусиль можна
удвічі збільшити його розміри! Ця модель виключає необхідність звільняти додатковий
простір у приміщенні для великого стаціонарного столу. У розкладеному стані - міцна і
стійка конструкція
Як оформити замовлення?
1. Зв'язатися з менеджером за номером телефону, що вказаний на сайті.
2. Надіслати повідомлення на e-mail , вказуючи інформацію : товар, який зацікавив, та контактний номер телефону для зв'язку.
3. Замовити послугу зворотного дзвінка ( "Передзвоніть мені") і менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення деталей замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Нестандартний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Аляска |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | кухонний стіл |
| Тип кухонного столу | розсувний, стіл-трансформер, розкладний, стіл розсувний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1000 мм |
| Ширина столу | 820 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 760 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 2000 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1000 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | масив дерева |