







7 400 ₴
Колір ваніль.
Розмір :100(+29)*70*75 см (Д\Ш\В).
Матеріал: стільниця – МДФ; нога – масив дерева.
Розкладка – вставка.
Варіанти кольору: білий, ваніль(Ral 1013), горіх.
Можна укомплектувати стільцями.


Як оформити замовлення?
1. Зв'язатися з менеджером за номером телефону, що вказаний на сайті.
2. Надіслати повідомлення на e-mail , вказуючи інформацію : товар, який зацікавив, та контактний номер телефону для зв'язку.
3. Замовити послугу зворотного дзвінка ( "Передзвоніть мені") і менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення деталей замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Овальний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Ваніль |
| Стан | Новий |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1000 мм |
| Ширина столу | 700 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1290 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1000 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ фарбований |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |