








4 800 ₴
Стіл Марсель обідній розкладний.
Колір ноги \ кромка - білий. Стільниця ДСП Урбан Лайт.
Розмір: 110(+35+35)х75x77см (Д\Ш\В).
Матеріал: ноги - масив дерева; стільниця - ДСП ламіноване.
Розкладка: 2 вставки по 35см із торців столу.
Варіанти кольору ЛДСП: шервуд; аляска; клондайк; урбан лайт; кантрі, трюфель, ясен світлий, ультрабілий, біле дерево, дракар, сонома.
Варіанти кольору ніг: венге, білий, сірий.



Як оформити замовлення?
1. Зв'язатися з менеджером за номером телефону, що вказаний на сайті.
2. Надіслати повідомлення на e-mail , вказуючи інформацію : товар, який зацікавив, та контактний номер телефону для зв'язку.
3. Замовити послугу зворотного дзвінка ( "Передзвоніть мені") і менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення деталей замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | кухонний стіл |
| Тип кухонного столу | розсувний, розкладний |
| Форма стільниці столу | прямокутна |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1100 мм |
| Ширина столу | 750 мм |
| Висота столу | 770 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1800 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1100 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | масив дерева |
| Царговий пояс столу | ламінована ДСП (ЛДСП) |