









7 400 ₴
Колір горіх.
Розмір :100(+40)*100*78,5 см (Д\Ш\В).
Матеріал: стільниця – МДФ, шпон дуба; ноги – масив дерева ,
металеві напрямні.
Форма стільниці : круглий, в розкладеному стані овальний.
Розкладка – книжка (метелик), ніжки зігнуті.
Варіанти кольору: горіх, венге, білий, бежевий(RAL1015), ваніль(RAL1013) .
Можна укомплектувати стільцями.

Як оформити замовлення?
1. Зв'язатися з менеджером за номером телефону, що вказаний на сайті.
2. Надіслати повідомлення на e-mail , вказуючи інформацію : товар, який зацікавив, та контактний номер телефону для зв'язку.
3. Замовити послугу зворотного дзвінка ( "Передзвоніть мені") і менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення деталей замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип кухонного столу | розсувний, розкладний |
| Колір | Горіх |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1000 мм |
| Ширина столу | 1000 мм |
| Висота столу | 785 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1400 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма стільниці столу | кругла, овальна |
| Висота кухонного стола | False |
| Розмір стільниці кухонного стола | True |
| Трансформація кухонного стола в журнальний столик | False |