






4 800 ₴
Стіл обідній Слайдер Сірий/КЛОНДАЙК.
Розмір у складеному стані: 815 (+815) * 670 * 760мм (Д\Ш\В).
Розмір у розкладеному стані: 1630*670*760мм (Д\Ш\В).
Матеріал: каркас та ноги - масив дерева; стільниця-ДСП ламіноване Клондайк.
Колір каркасу: сірий.
Можливі варіанти кольору каркасу: чорний, горіх, білий, сірий.
Варіанти кольору ЛДСП: шервуд; аляска; клондайк; урбан лайт; кантрі, біле дерево, трюфель, дракар ...


Як оформити замовлення?
1. Зв'язатися з менеджером за номером телефону, що вказаний на сайті.
2. Надіслати повідомлення на e-mail , вказуючи інформацію : товар, який зацікавив, та контактний номер телефону для зв'язку.
3. Замовити послугу зворотного дзвінка ( "Передзвоніть мені") і менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення деталей замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | розсувний, розкладний |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 815 мм |
| Ширина столу | 670 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1630 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 815 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма стільниці столу | прямокутна |
| Розмір стільниці кухонного стола | True |
| Висота кухонного стола | False |
| Трансформація кухонного стола в журнальний столик | False |