






1 250 ₴
Колір: венге.
Розмір: 59*36*56см Д\Ш\В.
Матеріал стільниці – ЛДСП 16 мм.
Стійки : хромована металева труба.
В комплекті: чотири пластикових ролика на металевій платформі.
Укомплектований декоративною скляною поличкою : матове скло.
Представлений у варіантах кольору: венге, дуб сонома.
Колір виробу може відрізнятися через налаштування монітора...

1. Зв'язатися з менеджером за номером телефону, що вказаний на сайті.
2. Надіслати повідомлення на e-mail , вказуючи інформацію : товар, який зацікавив, та контактний номер телефону для зв'язку.
3. Замовити послугу зворотного дзвінка ( "Передзвоніть мені") і менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення деталей замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Кількість додаткових полиць | 1 шт. |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Венге магія |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | хромована сталь, пластик |
| Полиці | скло матове |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 590 мм |
| Глибина столика | 360 мм |
| Висота столика | 560 мм |
| Вага столика | 6 кг |