-1%








4 250 ₴
4 200 ₴
Колір царгового пояса венге.
Розмір : 900*600*750мм(Д\Ш\В)
Матеріал: стільниця - скло фотодрук 10мм; царговий пояс – ЛДСП 16 мм; ноги - метал.
Варіанти скла.
04-123 (скло місто)
16-305 (скло візерунок)
06-156 (скло кава)
Як оформити замовлення?
1. Зв'язатися з менеджером з номером телефону, вказаним на сайті.
2. Залишити Ваше замовлення через кошик сайту або надіслати повідомлення на e-mail.
3. Замовити послугу зворотного дзвінка ( "Передзвоніть мені") і менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення
деталей замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Венге, Венге магія |
| Колір | Венге |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | кухонний стіл |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Колір каркасу | Венге |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 900 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | скло |
| Каркас, ніжки | метал |
| Царговий пояс столу | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | скло |
| Основні атрибути | |
| Форма | Прямокутна |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Матеріал стільниці | Стекло |