









7 400 ₴
Стіл Класік Люкс обідній розкладний дерев'яний.
Колір горіх.
Розмір :120(+40+40)*80*78,5 см (Д\Ш\В).
Матеріал: стільниця - МДФ, шпон дуба; ноги – масив дерева (граб).
Розкладка - 2 вставки по 40см , металеві напрямні.
Стільниця прямокутної форми, ніжки з різбленням.
Варіанти кольору: горіх, венге, білий, ваніль (RAL 1013), бежевий(RAL 1015).
Представлений у таких розмірах:
120(+40)*75*78,5 см
120(+40+40)*80*78,5 см
140(+50)*80*78,5 см
Можна укомплектувати стільцями.


Як оформити замовлення?
1. Зв'язатися з менеджером за номером телефону, що вказаний на сайті.
2. Надіслати повідомлення на e-mail , вказуючи інформацію : товар, який зацікавив, та контактний номер телефону для зв'язку.
3. Замовити послугу зворотного дзвінка ( "Передзвоніть мені") і менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення деталей замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Горіх |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Форма столу | Прямокутний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Висота столу | 785 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 2000 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал стільниці | МДФ |
| Кількість опор | 4 (шт.) |