









Відправка з 31 травня 20267 400 ₴
Колір венге .
Розмір :120(+40)*75*78,5 см (Д\Ш\В).
Матеріал: стільниця - МДФ, шпон дуба; ноги – масив дерева (граб).
Розкладка книжкою (метеликом), металеві напрямні.
Стільниця прямокутної форми, ніжки з різьбою.
Варіанти кольору: горіх, венге, білий, ваніль (RAL 1013), бежевий (RAL 1015).
Представлений у таких розмірах:
120(+40)*75*78,5 см
120(+40+40)*80*78,5 см
140(+50)*80*78,5 см
Можна укомплектувати стільцями.

Як оформити замовлення?
1. Зв'язатися з менеджером за номером телефону, що вказаний на сайті.
2. Надіслати повідомлення на e-mail , вказуючи інформацію : товар, який зацікавив, та контактний номер телефону для зв'язку.
3. Замовити послугу зворотного дзвінка ( "Передзвоніть мені") і менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення деталей замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Венге |
| Стан | Новий |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 750 мм |
| Висота столу | 785 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1600 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |