









7 100 ₴
Стіл Еміль обідній розкладний дерев'яний.
Колір горіх.
Розмір :105(+38)*75*74 см (Д\Ш\В).
Матеріал: стільниця – МДФ, шпон дуба; нога – масив дерева.
Розкладка – вставка, металеві напрямні.
Варіанти кольору: горіх, венге, натуральний , сірий (RAL9006),
білий, ваніль(RAL1013),бежевий(RAL1015).
Можна укомплектувати стільцями.

Як оформити замовлення?
1. Зв'язатися з менеджером за номером телефону, що вказаний на сайті.
2. Надіслати повідомлення на e-mail , вказуючи інформацію : товар, який зацікавив, та контактний номер телефону для зв'язку.
3. Замовити послугу зворотного дзвінка ( "Передзвоніть мені") і менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення деталей замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Горіх |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1050 мм |
| Ширина столу | 750 мм |
| Висота столу | 740 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1430 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1050 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Царговий пояс столу | масив дерева |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці кухонного стола | True |