









3 950 ₴
Стіл Флай дуб шервуд.
Розмір в складеному стані : 920 х 605 х 520мм (Д\Ш\В) - журнальний столик.
Розмір в розкладеному стані: 1210 х 920 х 750мм (Д\Ш\В) - обідній стіл.
Матеріал: стільниця і царговий пояс – ДСП 16мм;
кромка стільниці – ПВХ 2мм;
кромка царгового пояса – ПВХ 0,5 мм;
підйомний механізм – метал 2 мм, оснащений газовими підйомниками і пружинами,
що сприяє м'якому підйому стільниці перед розкладкою;
ніжки – масив дерева, покриття масловіск.
Варіанти кольору ДСП: венге магія, дуб сонома, дуб сонома трюфель, дуб шервуд, білий, аляска, дуб морас , ательє світлий


Завдяки своїй компактності, столи-трансформери виключають необхідність звільняти додатковий простір у приміщенні для стаціонарного столу. У розкладеному стані стіл є міцною і стійкою конструкцією.
1. Зв'язатися з менеджером за номером телефону, що вказаний на сайті.
2. Надіслати повідомлення на e-mail , вказуючи інформацію : товар, який зацікавив, та контактний номер телефону для зв'язку.
3. Замовити послугу зворотного дзвінка ( "Передзвоніть мені") і менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення деталей замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fusion Furniture |
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Шервуд |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Так |
| Регулювання розміру стільниці | Так |
| Трансформація столика в обідній стіл | Так |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота столу | 520 |
| Довжина столу | 920 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 920 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1210 мм |
| Розкладна стільниця | Так |
| Висота обіднього столу | Так |
| Ширина столу | 605 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 750 мм |
| Трансформація столу в журнальний столик | Так |
| Мінімальна висота регульованого столу | 520 мм |
| Тип кухонного стола | стіл-трансформер, розкладний |
| Форма стільниці столу | прямокутна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал стільниці | Ламіноване ДСП |
| Кількість опор | 4 (шт.) |