




4 950 ₴
Розмір в складеному стані : 920 х 605 х 520мм (Д\Ш\В) - журнальний столик.
Розмір в розкладеному стані: 1210 х 920 х 750мм (Д\Ш\В) - обідній стіл.
Матеріал: стільниця і царговий пояс – ДСП 16мм; скло Lacobel.
кромка стільниці – ПВХ 2мм;
кромка царгового пояса – ПВХ 0,5 мм;
підйомний механізм – метал 2 мм, оснащений газовими підйомниками і пружинами,
що сприяє м'якому підйому стільниці перед розкладкою;
ніжки – масив дерева, покриття масловіск.
Варіанти кольору ДСП: венге магія, дуб сонома, дуб сонома трюфель, дуб шервуд, білий, аляска, дуб морас , інші варіанти

Завдяки своїй компактності, столи-трансформери виключають необхідність звільняти додатковий простір у приміщенні для стаціонарного столу. У розкладеному стані стіл є міцною і стійкою конструкцією.
1. Зв'язатися з менеджером за номером телефону, що вказаний на сайті.
2. Надіслати повідомлення на e-mail , вказуючи інформацію : товар, який зацікавив, та контактний номер телефону для зв'язку.
3. Замовити послугу зворотного дзвінка ( "Передзвоніть мені") і менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення деталей замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Венге магія |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Колір каркасу | Венге |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Так |
| Регулювання розміру стільниці | Так |
| Трансформація столика в обідній стіл | Так |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 920 мм |
| Глибина столика | 605 мм |
| Висота столика | 520 мм |
| Максимальна висота регульованого столика | 750 мм |
| Мінімальна висота регульованого столика | 520 мм |
| Максимальна довжина стільниці розкладного столика | 1210 мм |
| Мінімальна довжина стільниці розкладного столика | 920 мм |
| Вага столика | 28 кг |