









2 370 ₴
Круглий нерозкладний стіл Раунд.
Колір стільниці: Бетонний камінь, колір ніг-венге (чорний)
Матеріал: ЛДСП Kronospan Бетонний камінь(18мм)
Ноги: дерево\метал (уточнюйте)
Розмір: 67*67*76 см (діаметр 67см, висота 76см)
Стіл поставляється у розібраному вигляді.
Ноги кріпляться до столу.


Ця модель також виготовляється у варіантах кольору:
Шовковий камінь (відтінок беж)
Бетонний камінь (відтінок сірий)
Дуб Аппалачі (відтінок натуральний)
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Круглий |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Світло-сірий, Сірий |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | кухонний стіл |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Колір каркасу | Сірий, Білий, Чорний, Бежевий |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 670 мм |
| Ширина столу | 670 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Діаметр | 670 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево, метал |