-1%








3 950 ₴
3 900 ₴
Стіл трансформер Флай венге, журнальний обідній
Розмір у складеному стані: 920 х 605 х 520мм (Д\Ш\В) - журнальний столик.
Розмір у розкладеному стані: 1210 х 920 х 750мм (Д\Ш\В) - обідній стіл.
Матеріал: стільниця та царговий пояс – ДСП 16мм (ЛДСП swisspan );
край стільниці - ПВХ 2мм;
край царгового пояса - ПВХ 0,5мм;
підйомний механізм – метал 2 мм, оснащений газовими підйомниками та пружинами,
що сприяє м'якому підйому стільниці перед розкладкою;
підйомний механізм – колір чорний;
ніжки - масив дерева, покриття масловіск.
Варіанти кольорів ЛДСП.
Можна замовити дану модель зі склом

Як оформити замовлення?
1. Зв'язатися з менеджером за номером телефону, вказаним на сайті.
2. Залишити Ваше замовлення через кошик сайту або відправити повідомлення на e-mail.
3. Замовити послугу зворотного дзвінка ("Перезвоніть мені") і менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення
деталей замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Венге магія |
| Колір | Венге |
| Стан | Новий |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Так |
| Регулювання розміру стільниці | Так |
| Трансформація столика в обідній стіл | Так |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 920 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 920 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1210 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 520 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 750 мм |
| Висота столу | 520 |
| Ширина столу | 605 мм |