-3%








4 500 ₴
4 370 ₴
Стіл Крафт обідній розкладний.
Колір ДСП стільниці Дуб аппалачі, вставка - антрацит (сіра) .
Розмір : 110(+35)×68х76,5 см (Д\Ш\В).
Матеріал: ЛДСП SWISSPAN
Розкладка: вставка 35см
Модель поставляється в розібраному вигляді.
Легко розкладається, є фіксація стільниць.
Варіанти кольору:
Бетонний камінь\Вугільний камінь,
Шовковий камінь\Вугільний камінь

Як оформити замовлення?
1. Зв'язатися з менеджером за номером телефону, що вказаний на сайті.
2. Надіслати повідомлення на e-mail , вказуючи інформацію : товар, який зацікавив, та контактний номер телефону для зв'язку.
3. Замовити послугу зворотного дзвінка ( "Передзвоніть мені") і менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення деталей замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Аппалачі + Графіт |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розсувний, розкладний, стіл розсувний |
| Колір каркасу | Сірий |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1100 мм |
| Ширина столу | 680 мм |
| Висота столу | 765 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1450 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1100 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |