



1 120 ₴
Колір ніг - білий, сидіння - ЛДСП Урбан Лайт.
Розмір : 330х330х440мм(Д\Ш\В).
Матеріал: корпус масив дерева; сидіння ЛДСП Swisspan (16мм).
Варіанти кольору каркасу: чорний, білий, сірий.
>Табурети пакуються в розібраному вигляді по 2 шт в упаковці.Замовлення приймається від 2-х табуреток.
Колір меблів на фото може відрізнятися від оригіналу через особливості передачі кольору монітора та інших причин.

Як оформити замовлення?
1. Зв'язатися з менеджером за номером телефону, що вказаний на сайті.
2. Надіслати повідомлення на e-mail , вказуючи інформацію : товар, який зацікавив, та контактний номер телефону для зв'язку.
3. Замовити послугу зворотного дзвінка ( "Передзвоніть мені") і менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення деталей замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | табурет |
| Варіант сидіння | Жорстке |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Білий |
| Тип опор | Ніжки |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Сидіння | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 330 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Висота | 440 мм |