




1 100 ₴
Табурет Слайдер дерев'яний.
Колір ніг — чорний, сидіння — ЛДСП Аляска.
Розмір: 330х330х440 мм (Д/Г/В).
Матеріал: корпус масив дерева; сидіння ЛДСП Swisspan (16 мм).
Варіанти кольору каркаса: чорний, білий, сірий.
Табурети пакуються в розібраному вигляді по 2 шт. в упаковці.
Замовлення приймається від 2 табуреток.
Колір меблів на фото може відрізнятися від оригіналу через особливості кольоропередавання монітора та інші причини.

Як оформити замовлення?
1. Зв'язатися з менеджером за номером телефону, що вказаний на сайті.
2. Надіслати повідомлення на e-mail , вказуючи інформацію : товар, який зацікавив, та контактний номер телефону для зв'язку.
3. Замовити послугу зворотного дзвінка ( "Передзвоніть мені") і менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення деталей замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | табурет |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Тип опор | Ніжки |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Колір | Чорний |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Сидіння | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 330 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Висота | 440 мм |