







8 900 ₴
Фішер стіл обідній розкладний дерев'яний зі склом.
Колір білий, скло Lacobel ультрабілий.
Розмір: 120(+40)*75*78,5 см (Д\Ш\В), розкладений 160*75*78,5 см.
Матеріал: стільниця - МДФ, стело Lacobel; ноги – масив дерева.
Розкладка – вставка 40см ("метелик"), розкладка без скла.
Ця модель також представлена в інших варіантах кольору:
Фішер венге/ваніль + скло ваніль
Фішер сірий/сірий + скло ультрабілий
Фішер ваніль/ваніль + скло ваніль
Фішер венге/білий + скло біле
Варіанти...

Як оформити замовлення?
1. Зв'язатися з менеджером за номером телефону, що вказаний на сайті.
2. Надіслати повідомлення на e-mail , вказуючи інформацію : товар, який зацікавив, та контактний номер телефону для зв'язку.
3. Замовити послугу зворотного дзвінка ( "Передзвоніть мені") і менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення деталей замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 750 мм |
| Висота столу | 785 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1600 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ фарбований, скло |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |