









4 650 ₴
Стіл для кухні Прага білий зі склом фотодрук 16-305(візерунок)
Компактний і практичний кухонний стіл.
В результаті розкладки стільниця збільшується в 2 рази.
Розмір в складеному стані : 90 х 60 х 75см (Д\Ш\В).
Розмір в розкладеному стані: 90 х 120см.
Матеріал: стільниця і царговий пояс– ЛДСП Swisspan 16мм; скло фотодрук 16-305(візерунок)
кромка стільниці – ПВХ 2мм;
кромка царгового пояса – ПВХ 0,5 мм;
ніжки – масив дерева (береза), покриття масловіск.
Варіанти кольору ЛДСП: білий, сонома, дуб шервуд, аляска, урбан лайт, венге, клондайк, трюфель.
Варіанти скла фотодрук.

Як оформити замовлення?
1. Зв'язатися з менеджером за номером телефону, що вказаний на сайті.
2. Надіслати повідомлення на e-mail , вказуючи інформацію : товар, який зацікавив, та контактний номер телефону для зв'язку.
3. Замовити послугу зворотного дзвінка ( "Передзвоніть мені") і менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення деталей замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | розкладний |
| Форма стільниці столу | прямокутна |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 900 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1200 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 900 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП), скло |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Царговий пояс столу | ламінована ДСП (ЛДСП) |